Gyümölcssaláta fehérjés öntettel

 



Fehérje öntetes gyümölcssaláta


Szintén a hűtőben talált maradékokból dolgoztam! : )

Hozzávalók: 
- barack ( 1 egész, és nálam volt még + fél, amit a kislányom meghagyott )
- fagyasztott áfonya, kb 1,5 ek.
- fagyasztott eper, kb 2 - 3 db



A fagyasztott gyümölcsöket egy tálba tettem és úgy ahogy volt, beraktam a mikróba kb. 1 percre, addig felvágtam kockákra a barackot. A fagyasztott gyümölcsök kiengedett levét ( ami nálam kb 2 - 2,5 ek. lett ) egy kis pohárba öntöttem, majd kevertem hozzá egy teáskanál fehárcsokis fehérjét. Az állagától függően még lehet bele rakni. Felaprítottam  az epreket is, majd egybe öntöttem és végül nyakon öntöttem vele a gyümiket. Aki akar, tehet az öntethez mézet, cukrot vagy egyéb édesítőt is, ez ízléstől függ. 


Megjegyzések